Říjen

Měsíc říjen už byl v naší třídě ve znamení pilného učení. Ale i během naší usilovné práce jsme si našli čas na další činnosti. V měsíci říjnu jsme se poučili o bezpečnosti při pobytu ve škole, řekli jsme si, jak předcházet úrazům. Celý jeden týden jsme se věnovali projektu nazvaném Jablíčkový týden. Během tohoto týdne jsme si nejen povídali o prospěšnosti jablíček pro naše zdraví, ale paní učitelka nám připravila i výuku tematicky zaměřenou na jablíčka. Nakonec jsme je ochutnali a vyrobili si z nich ovocný salát. A konec měsíce, před podzimními prázdninami, jsme věnovali Halloweenu. Vyzdobili jsme si třídu a zúčastnili se dílniček, které pro nás po celé škole připravili paní učitelky. To se nám moc líbilo. Výrobky z dílniček jsme si odnesli domů.

Mgr. Světlana Pavelková